„Czy wiecie, że Pan Jezus miał Babcię i Dziadka?

Data: 22.01.2022 r., godz. 22.22    282
Na lekcjach religii w klasach pierwszych i drugich w modlitwie dziękowaliśmy Panu Jezusowi za nasze kochane Babcie i Dziadków.

Prosiliśmy naszego najlepszego Przyjaciela o zdrowie i potrzebne łaski dla najstarszych członków naszych rodzin.
Dzieci dowiedziały się także, że Pan Jezus także miał Babcię i Dziadka.  
A czy Wy wiecie jaki są Ich imiona?

Tak … to św. Anna i św. Joachim.

Tylko spójrzcie jakie piękne „ikonki” św. Babci i św. Dziadka Pana Jezusa wykonali nasi milusińscy. Starali się jak najpiękniej potrafili, by przekazać taką szczególną laurkę swoim Ukochanym z okazji Dnia Babci i Dziadka.”


„Czy wiecie, że Pan Jezus miał Babcię i Dziadka?
„Czy wiecie, że Pan Jezus miał Babcię i Dziadka?, foto nr 1, „Czy wiecie, że Pan Jezus miał Babcię i Dziadka?, foto nr 2, „Czy wiecie, że Pan Jezus miał Babcię i Dziadka?, foto nr 3, „Czy wiecie, że Pan Jezus miał Babcię i Dziadka?, foto nr 4, „Czy wiecie, że Pan Jezus miał Babcię i Dziadka?, foto nr 5, „Czy wiecie, że Pan Jezus miał Babcię i Dziadka?, foto nr 6, „Czy wiecie, że Pan Jezus miał Babcię i Dziadka?, foto nr 7, „Czy wiecie, że Pan Jezus miał Babcię i Dziadka?, foto nr 8, „Czy wiecie, że Pan Jezus miał Babcię i Dziadka?, foto nr 9, „Czy wiecie, że Pan Jezus miał Babcię i Dziadka?, foto nr 10, „Czy wiecie, że Pan Jezus miał Babcię i Dziadka?, foto nr 11, „Czy wiecie, że Pan Jezus miał Babcię i Dziadka?, foto nr 12, „Czy wiecie, że Pan Jezus miał Babcię i Dziadka?, foto nr 13, „Czy wiecie, że Pan Jezus miał Babcię i Dziadka?, foto nr 14, „Czy wiecie, że Pan Jezus miał Babcię i Dziadka?, foto nr 15, „Czy wiecie, że Pan Jezus miał Babcię i Dziadka?, foto nr 16,


Przygotowała: Pani Kasia - nauczyciel religii